Ortaköy Kurye Expres Moto Kurye Ve Acil Dağıtım Hizmetleri
Ortaköy Kurye Expres Moto Kurye Ve Acil Dağıtım Hizmetleri

Ortaköy Beşiktaş belediyesinin çok gezilen bir mahallesidir.Ortaköy denilince akla ilk gelen kumpirciler kokareççiler çay bahçeleri ve bağazın kenarında bulunan Tarihi Ortaköy camisidir.Ortaköy de enbüyük sorun trafik hele hafta sonolunca herkes sahil turu atmaya çıkıyor beşiktaşdan ortaköye 45 dakikada gittiğimi bilirim bu yüzden beşiktaşdan sarıyer istikametine gidiceksem barbaros bulvarından etilere bağlanır ordan geçerim daha çabuk oluyor trafik sıkıntısı çekmeden çabucak gidiceğimiz yere gidiyoruz.Bugün Çırağan Sarayı, Kabataş Erkek Lisesi, Galatasaray Üniversitesi, Princess Oteli gibi yapıları, cami-kilise-sinagog üçgeninde yer alan Ortaköy Çarşısı, çarşının içindeki seyyar “entel pazarı”, hediyelik eşya dükkânları, kafeleri, barları ve restoranlarıyla bir kültür merkezi konumundadır. Sahile inen yoldaki kumpirciler ve gözlemeciler Ortaköy'e has mekanlardır.Ortaköy Kurye olarak Böyle güzel bir mahalleye motorlu kurye hizmeti vermekten gurur duymaktayız.Ortaköy Moto kurye hizmeti almak isteyen tüm Ortaköy halkını bekliyoruz.bogaz koprusu'nun avrupa yakasinin dibindeki kumpir yeme semti.. gorunu$e gore gezip cozumlemek icin bol vaktimin olacagi yer.easyaslife olarak konuyla ilgili bildiklerim aklımın içinde yer eden 'cay bahceleri' .dört çay üçbuçuk milyon etmese de burda eder be güselim dedirten keyif ve huzur,ara sokaklarında da incik boncuk börtü böcük gibi hedelerde bulunabilen istanbul'un sevimli bir köycezii.3 ay boyunca ya$adigim, hafta sonlari arabayla kesinlikle gitmeye cali$ilmamasi gereken (eger gidilecekse palanga caddesi uzerinden gidilmeli), gidilse de donulmesi imkansiz olan semt.. evleri genelde bicimsiz yamuk yumuk kotu vaziyette olan buna kar$ilik kiralari besiktastan daha ucuz olan, ak$amlari sahil di$inda gidilecek bir yeri olmayan cogunlukla dik yoku$larla bezeli oldugundan bir sure sonra can sikmaya ba$layan semt..cogu sokagına arabayla girip cıkılamayan,otopark mafyasının ele gecirmis oldugu(misal her hafta sonu bizim sokakta park yeri kavgası cıkıyor)ve hafta sonları bi suru ne gudugu belirsiz kisiler etrafı doldurdugu icin soyle bir pazar sabahı pijama terlik ekmek almaya inemediginiz semt.iki ayrı ortaköy var: birincisi, bodrum'un minyatürü olan, sahildeki ortaköy. bir de dereboyu caddesi'nden aşağı doğru indiğinizde karşınıza çıkan, ikinci ortaköy vardır ki birincisiyle uzaktan yakından alakası yoktur. ayrıca dereboyu caddesi'ne girdiğinde insan kendini tam bir anadolu kasabasında hisseder. hani tatile giderken geceleri içinden geçilen kasabalar vardır ya, işte öyle bir kasabada... bir tek 'beldemize hoş geldiniz' yazan levhalar eksiktir yani.

 

Ortaköy, İstanbul Boğazı'nın kıyısında, Beşiktaş ilçesine bağlı bir semttir. Kumpircilerin, Wafflecıların ve Kokoreççilerin olduğu meydanı meşhurdur. Ortaköy Camii semtin sembolüdür.

Ortaköy'ün İstanbul Boğazı'ından görünümü, sağ tarafta Büyük Mecidiye Camii ve Boğaziçi Köprüsü (Şubat 2013)

Osmanlı Dönemi’nden beri ilgi çeken bir yerleşim merkezidir. Zamanında padişahların sayfiye yeri olmuştur. Doğal hazineleriyle ihtişamlı sarayları taçlandırmış.

Bugün Çırağan Sarayı, Kabataş Erkek Lisesi, Galatasaray Üniversitesi, Princess Oteli gibi yapıları, cami-kilise-sinagog üçgeninde yer alan Ortaköy Çarşısı, çarşının içindeki seyyar “entel pazarı”, hediyelik eşya dükkânları, kafeleri, barları ve restoranlarıyla bir kültür merkezi konumundadır. Sahile inen yoldaki kumpirciler ve gözlemeciler Ortaköy'e has mekanlardır.

Ortaköy’ün en büyük sorunlarından biri trafiği, bir de park problemidir. Trafik Vakfı’na ait olan otoparka ek olarak birkaç tane de özel otoparkı var. Ama özellikle pazar günleri hiçbiri ihtiyacı karşılamıyor. Trafikte kaybedilen zaman uzadıkça uzuyor. Bu durumdan en çok şikayetçi olanlar da şüphesiz son dönemlerde semtin içlerinde inşa edilen lüks sitelerin sakinleri.

 

Büyük Mecidiye Camii (halk arasında Ortaköy Camii) ve Boğaziçi Köprüsü


 

Beşiktaş Bölgesi Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Beşiktaş Kurye

Ulus kurye

Arnavutköy Kurye

Ortaköy Kurye

Kuruçeşme Kurye

Levent Kurye

4.Levent Kurye

Akatlar Kurye

Bebek Kurye

Etiler Kurye

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.